Po pierwsze pamiętaj, że kwota widoczna na liczniku w profilu dotyczy sumy wszystkich wpłat na przestrzeni całego miesiąca. Wypłaty automatyczne generowane są natomiast dwa razy w miesiącu - zatem każda transza wypłat będzie obejmowała tylko część wpłat Patronów. (Ważne! Załóżmy sytuację, że zdecydowana większość Twoich Patronów wpłacała środki miedzy 1 a 14 dniem miesiąca, natomiast po 15 dniu miesiąca było zaledwie kilka wpłat. W takiej sytuacji suma środków przy wypłacie w połowie miesiąca będzie znacznie większa niż suma z wypłaty na początku miesiąca) 


Po drugie - środki są automatycznie zgłaszane do wypłaty, gdy saldo dla danego operatora (PayPal, tPay) przekroczy 200 zł. Jak wspomnieliśmy, wypłaty są generowane automatycznie dwa razy w miesiącu - ok. 1 i 15 dnia miesiąca. Jeśli tylko spełniony jest warunek, dotyczący wysokości salda, zawsze dostajesz dwa przelewy - środki, wpłacone przez tPay wędrują na Twoje konto bankowe, środki wpłacone przez PayPal - na konto PayPal. Zatem - zawsze sprawdzaj oba konta! (PayPal, tPay)


Po trzecie - kwota, widoczna na liczniku profilowym, jest kwotą brutto. Natomiast kwota która dociera na Twoje konto jest sumą po odjęciu prowizji (Patronite i operatorów). Wszystkie szczegóły (pojedyncze wpłaty, kwoty prowizji, kwoty wypłat brutto/netto) możesz sprawdzić w tej sekcji  (kwoty wypłat oznaczone są symbolem kłódki).