Uwaga! W momencie aktywacji profilu domyślnie włączone są 2 metody płatności: Tpay oraz PayPal. Po dodatkowej weryfikacji będzie można włączyć jeszcze płatność kartami. 

1. Tpay – przelew na polskie konto bankowe 

a) wypłaty automatyczne - zgłaszane są w okolicach 1. i 15. dnia każdego miesiąca po zebraniu na koncie Tpay co najmniej 200 zł.

b) wypłaty ręczne – można je zgłosić w dowolnym momencie bez względu na to, jaka kwota jest zebrana na koncie. Wypłaty zgłoszone ręcznie są realizowane raz w tygodniu.

Więcej szczegółów tutaj: W jaki sposób trafiają do mnie pieniądze wpłacone poprzez Tpay? 

2. PayPal – przelew na polskie konto bankowe 

a) wypłaty automatyczne - zgłaszane są w okolicach 1. i 15. dnia każdego miesiąca po zebraniu na koncie PayPal co najmniej 200 zł.

b) wypłaty ręczne – można je zgłosić w dowolnym momencie bez względu na to, jaka kwota jest zebrana na koncie. Wypłaty zgłoszone ręcznie są realizowane raz w tygodniu.

3. Mangopay 

Każdy Autor tworzy swój indywidualny wallet podczas procesu weryfikacji i sam decyduje, kiedy wypłacić środki. W sekcji Saldo, przy polu sumy środków Mangopay, pojawi się przycisk "Wypłać" - po jego naciśnięciu, wypłata zostanie zrealizowana (i dotrze na konto, podane w ustawieniach Kart) w przeciągu max. 3 dni! 

4. Imoje – przelew na polskie konto bankowe 

Wszystkie transakcje są przesyłane automatycznie na konto bankowe - raz na 24 godziny (w dni robocze) system generuje przelew na podane przez Autora konto. Nie ma tu dodatkowych opłat, środki docierają w ciągu ok. 48 godzin.


Ważne! Wszystkie przelewy trafiają na jedno konto bankowe, ale nie są sumowane! Każda wypłata to oddzielny przelew.