Na Patronite działają obecnie dwie metody płatności kartą - Mangopay i Imoje. Mangopay jest nieco starszym systemem, w którym pobierana jest stosunkowo wysoka prowizja (3,1% + 1,2 zł od każdej transakcji). Imoje działa na znacznie niższej prowizji (1%) - i w tym momencie to jedna z najpopularniejszych metod płatności! 


Ważne: na swoim profilu warto pozostawić tylko jedną metodę płatności karta (żeby proces płatności był dla Patronów możliwie jak najbardziej przejrzysty) 


Jak włączyć Imoje?


Jeśli masz aktywne, zweryfikowane konto Autora - przejdź do sekcji Ustawienia Płatności i kliknij przycisk "Aktywuj" w kafelku metody płatności Imoje, a następnie potwierdź, klikając "Zgłoś". Po rozpatrzeniu zgłoszenia, Imoje zostanie włączone na Twoim profilu!


Jak wyłączyć Mangopay na moim profilu? 


Przejdź do sekcji Ustawienia Płatności i przesuń przycisk w kafelku metody płatności Mangopay, by deaktywować tę usługę.


Ważne! Nie spowoduje to anulowania obecnych subskrypcji, opłaconych za pomocą Mangopay. Będą one nadal aktywne - jednak nie będzie można już założyć nowych subskrypcji Mangopay. Przed wyłączeniem tej metody płatności, zdecydowanie warto włączyć na swoim profilu Imoje!