Opisane w progach nagrody dla Patronów są istotnym elementem całego profilu. Często to właśnie one decydują o wybranej kwocie wsparcia. Dlaczego w progach warto zawrzeć nagrody dla Patronów? Oto 3 argumenty, które mogą Cię przekonać:

  1. Wyróżnienie Patronów spośród innych fanów – zaproszenie Patronów do zamkniętej grupy lub wymienienie nazwiska w napisach końcowych filmu z pewnością sprawi, że osoby wspierające poczują się wyjątkowe. Każdy fan jest tak samo ważny, warto jednak wyróżnić tych, którzy wdzięczni za Twoją pracę postanowili dodatkowo wspierać Cię finansowo.
  2. Dodatkowa motywacja do wspierania Autora – większość Patronów wspiera swoich ulubionych Twórców, ponieważ chce się odwdzięczyć za publikowane treści. Jednak czasem niewielka, symboliczna nagroda potrafi dodatkowo zmotywować, by zamiast niższego progu wybrać ten wyższy.
  3. Budowanie relacji z Patronem – dzięki nagrodom takim jak rozmowa, spotkanie, czy wspólna grupa, na której macie możliwość czatu, stajesz się dla Patrona kimś wyjątkowym. Nie tylko Twórcą z internetu, lecz kimś, z kim buduje relację. Co powoduje, że staje się on bardziej zaangażowany we wspieranie Twojej twórczości.

Już wiesz dlaczego warto zawrzeć nagrody w swoich progach. Jeśli jednak nadal nie masz pomysłu, co możesz w nich zaproponować, może zainspirujesz się naszą listą 10 najpopularniejszych nagród dla Patronów.