UWAGA! 

Pamiętaj, że przekazując osobie trzeciej dostęp moderatorski do poszczególnych sekcji swojego profilu, udostępniasz jej dane Patronów!

Funkcja moderacji pozwala przekazać dostęp do wybranych sekcji Twojego profilu Autora osobom, którzy pomagają Ci Zajmować się Patronami/kontem Patronite. Przekazywanie dostępu do całego konta to zdecydowanie zły pomysł - bo np. usunięcie progów oznacza usunięcie aktywnych subskrypcji. Dlatego stworzyliśmy funkcjonalność, która pozwala na:

 1. dostęp do wybranych przez Was sekcji 
 2. monitorowanie aktywności moderatorów. 

Jak dodać moderatora do swojego konta? 

1. By dołączyć moderatora do swojego profilu, kliknij przycisk “Dodaj moderatora” w sekcji Strefa Autora / Moderacja 

(po tym, gdy już dodasz moderatorów, w sekcji “Operacje moderatorów” zobaczysz szczegółową listę działań, które podjęli)

2. Wpisz adres mailowy, przypisany do konta Patronite swojego moderatora (to ważne - nie może być to dowolny adres, ale taki, na które założone jest konto na Patronite)

3. Zdecyduj, do jakich sekcji profilu Autora ma mieć dostęp moderator: 

 1. Wiadomości prywatne (ważne: moderator odpisuje na wiadomości z konta Autora i w jego/jej imieniu) 
 2. Patroni (dostęp do tej sekcji oznacza powierzenie moderatorowi danych Patronów z sekcji Aktywni, Nieaktywni, Oczekujący Patroni + dostęp do sekcji Raporty) 
 3. Komentarze (możliwość odpisywania w imieniu Autora na komentarze pod postami/w sekcji Komentarze)
 4. Analityka
 5. Programiści (dostęp do sekcji API i Webhook – sekcje są w fazie beta i ich uruchomienie wymaga kontaktu z nami: kontakt@patronite.pl)
 6. Posty (pełen dostęp do dodawania, edycji, usuwania etc. postów) 
 7. Ankiety 
 8. Finanse - uwaga, to uprawnienie pozwala na pełen dostęp do następujących sekcji (w tym danych finansowych!) 
 • Patroni Aktywni 
 • Patroni Oczekujący 
 • Patroni Nieaktywni 
 • Raporty 
 • Wpłaty Patronów 
 • Operacje Finansowe 
 • Faktury 
 • Rejestr sprzedaży

        i. Filmy 

4. Gdy klikniesz “Dodaj moderatora”, użytkownik otrzyma wiadomość mailową z zaproszeniem do moderowania Twoim kontem Autora. Do tego czasu, zaproszenie będzie widoczne ze statusem “Oczekuje”: 

Pamiętaj, że moderator musi też skonfigurować dwuskładnikowe uwierzytelnienie przy logowaniu do swojego profilu (jeśli ta opcja nie działa jeszcze na Twoim koncie - włącz ją jak najszybciej! Ostrożności nigdy nie za wiele).


W każdej chwili możesz też odebrać/zmienić uprawnienia (klikając w trzy kropki na kafelku ustawień danego moderatora i wybierając konkretną opcję)

Instrukcja dla moderatorów 

By dowiedzieć się, jak działa ta sekcja od strony moderatora, zapoznaj się z tym artykułem.