1. Przejdź na profil Autora lub do bezpośrednio podlinkowanej zbiórki

2. Wybierz interesującą Cię zbiórkę (jeśli w poprzednim kroku nie było bezpośredniego linku)

3. Kliknij przycisk "Wpłać na zbiórkę"

4. Wybierz kwotę wsparcia:

    a) wybierz kwotę z listy propozycji

    b) wpisz kwotę samodzielnie

    c) W tym miejscu możesz też wesprzeć nasz portal lub pominąć ten krok.

Ważne! Jeśli nie chcesz, by Twoje imię i nazwisko wyświetlały się na liście wspierających, zaznacz opcję anonimowego wsparcia.

5. Wybierz metodę płatności: BLIK lub Szybki przelew online.

W przypadku wybrania wsparcia przez BLIK należy podać kod wygenerowany z aplikacji bankowej. Wybierając wsparcie szybkim przelewem online należy wybrać swój bank, a następnie postępować zgodnie z instrukcjami.

6. Zaloguj się na swoje konto (po zalogowaniu zostaniesz przekierowany do procesu opłacenia zbiórki) lub zarejestruj się podając imię, nazwisko i mail oraz zaznaczając wymagane zgody.

Ważne! Po opłaceniu zbiórki automatycznie zostanie założone konto przypisane do podanego adresu mailowego. W wiadomość potwierdzającej rejestrację maila znajdziesz link weryfikujący i hasło techniczne, którym - jeśli chcesz, możesz zalogować się na konto i zobaczyć wspierane zbiórki lub opłacić subskrypcję. Zalecamy zmianę hasła technicznego po pierwszym zalogowaniu na konto.

Uwaga! Weryfikacja konta na poziomie skrzynki mailowej nie jest wymagana do procesu opłacenia zbiórki jednorazowej.

7. Po opłaceniu zbiórki pojawi się ekran potwierdzający płatność, a na mail podany przy rejestracji przyjdzie powiadomienie o wspieranej zbiórce.

Patronite.pl nie pobiera prowizji od zbiórek jednorazowych!