Po pierwsze - jaki jest cel patronite.pl? 

Łączenie Twórców* z osobami, które chcą ich wesprzeć nie tylko „lajkiem” czy „łapką w górę”, ale również w formie regularnej, finansowej wpłaty!


*tę kategorię rozumiemy bardzo szeroko - mogą to być youtuberzy, sportowcy, podcasterzy, organizacje, fundacje, “klasyczni” artyści, muzycy, etc.


Wyobraź sobie następującą sytuację - rezygnujesz z jednej kawy w miesiącu i przeznaczasz 10 zł na rzecz ulubionego Autora. Gratulacje, właśnie zostałaś/eś Patronem! W zamian dołączasz do wyjątkowej społeczności wspierających, zyskujesz dostęp do specjalnych nagród i bliższej relacji z Twórcą! 

 

Jak zostać Patronem? 

Zajrzyj do tego artykułu: https://patronite.freshdesk.com/support/solutions/articles/43000165260-w-jaki-spos%C3%B3b-mog%C4%99-zosta%C4%87-patronem-konkretnego-autora-


Jak zostać Autorem? 

https://patronite.freshdesk.com/support/solutions/articles/43000091297-jak-za%C5%82o%C5%BCy%C4%87-konto-autora- 

 

Co nas wyróżnia?

W przeciwieństwie do innych platform crowdfundingowych, Patronite opiera się na idei regularnego, comiesięcznego wsparcia. Nie chodzi o jednorazowe wsparcie projektu - Patroni biorą Autorów pod swoje finansowe skrzydła, regularnie, co miesiąc wspierając ich rozwój. Naszym marzeniem jest świat, w którym Patroni wspólnymi siłami fundują Twórcom comiesięczną pensję - jednocześnie nawiązując i budując głębokie, trwałe relacje. 

Niektórzy Autorzy otrzymają wsparcie na Patronite niezmiennie od ponad 40 miesięcy! 

Dzięki wsparciu, Autorzy zyskują niesamowite możliwość rozwoju, przy zachowaniu pełnej niezależności - a Patroni stają się współtwórcami, mając swój realny udział w rozwijaniu kanałów, podcastów, fundacji czy inicjatyw.