Wpłaty mogą być realizowane za pomocą jednej z czterech metod: 


  • tPay - Patroni mogą wykupić subskrypcje na określony czas (np. trzy miesiące) opłacając cały okres z góry, korzystając ze zwykłego przelewu bankowego (np. wybierając próg 10 zł i 3 miesiące wsparcia, Patron opłaci 30 zł. Na konto Autora co miesiąc, przez trzy miesiące wpływać będzie dziesięciozłotowa subskrypcja)


  • iMoje - umożliwia Patronom cykliczne wsparcie z wykorzystaniem kart płatniczych i kredytowych. Wyróżnia go niska prowizja operatora, która wynosi zaledwie 1%


  • PayPal - subskrypcja, która automatycznie odnawia się co miesiąc (np. każdego 10. dnia miesiąca, pobierane będzie 10 zł)

  • MangoPay - subskrypcja za pomocą karty płatniczej, kwota jest automatycznie pobierana co miesiąc (zobacz, jak włączyć moduł kart w swoim profilu


Ważne! Na etapie tworzenia profilu, Autor musi wybrać co najmniej jedną metodę płatności (PayPal lub tPay). Po aktywacji konta, można przejść weryfikację dla iMoje lub MangoPay. 


Ostatnia sprawa - jak wynika z badań, im więcej metod płatności uruchomionych jest na profilu, tym większa szansa na to, że Patron wesprze danego Autora!