Niedawno uruchomiliśmy na Patronite nową metodę płatności kartą - iMoje, obsługiwaną przez ING Bank Śląski. Jest wyjątkowo korzystna dla Autorów z racji niskiej prowizji (wynoszącej zaledwie 1%! Prowizje pozostałych operatorów można znaleźć tu: https://patronite.pl/regulamin/tabela-prowizji)

Jak zmienić sposób opłacania subskrypcji z MangoPay/PayPala na iMoje? 

1. Po pierwsze, należy się zalogować do swojego profilu. W sekcji "aktywne subskrypcje" zweryfikuj, kiedy wypada data następnego pobrania (https://patronite.pl/moj_profil -> kafelek subskrypcji danego Autora - > znajdź informację np. "Następne pobranie: 28.05.2020")

2. Na dwa-trzy dni przed kolejnym pobraniem, kliknij przycisk "anuluj subskrypcję". Warto poczekać do tego momentu, żeby płynnie przejść od jednej aktywnej subskrypcji do drugiej. 

3. Przejdź do: https://patronite.pl/imoje/cards i dodaj swoją kartę (system pobierze 10 gr w ramach weryfikacji, następnie je zwróci). 

WAŻNE! MangoPay i iMoje to dwa odrębne systemy płatnicze - dlatego konieczne jest podanie danych karty w sekcji iMoje (nie skopiują się one automatycznie z sekcji płatności MangoPay)

4. Przejdź teraz na profil Autora i wybierz próg, na którym chcesz dalej go wspierać.  W kroku "wybór metod płatności" wybierz iMoje i zatwierdź płatność - subskrypcja powinna poprawnie się aktywować! 

Uwaga - nie rekomendujemy takiej zmiany, gdy ktoś wspiera Autora na progu limitowanym, gdzie nie ma już miejsc. Po anulowaniu subskrypcji zwolni się w progu miejsce, które może zająć inny Patron ?