Niedawno uruchomiliśmy na Patronite nową metodę płatności kartą - Imoje, obsługiwaną przez ING Bank Śląski. Jest wyjątkowo korzystna dla Autorów z racji niskiej prowizji (wynoszącej zaledwie 1%! Prowizje pozostałych operatorów można znaleźć tu: Tabela prowizji Operatorów Płatności).


Jak zmienić sposób opłacania subskrypcji z Mangopay/PayPala na Imoje?

1. Po pierwsze, należy się zalogować do swojego profilu. W sekcji "aktywne subskrypcje" zweryfikuj, kiedy wypada data następnego pobrania (Mój profil-> kafelek subskrypcji danego Autora - > znajdź informację np. "Następne pobranie: 28.05.2020").


2. Na dwa-trzy dni przed kolejnym pobraniem, kliknij przycisk "anuluj subskrypcję". Warto poczekać do tego momentu, żeby płynnie przejść od jednej aktywnej subskrypcji do drugiej.


3. Teraz przejdź na profil Autora.


4. Po wejściu na profil, wybierz odpowiadający Ci próg i kliknij na niego (podświetli się na niebiesko i pojawi się informacja „Zostań Patronem”).5. Po kliknięciu pola "Zostań Patronem", potwierdź wybór progu, klikając "kontynuuj"6. Z listy dostępnych metod płatności, wybierz płatność kartą płatniczą (Imoje), która pozwala na opłacenie subskrypcji za pomocą dowolnej karty Visa lub Mastercard (również zagranicznych!). Co miesiąc kwota opłacanego progu będzie pobierana z karty płatniczej. 

7. Po wyborze tej metody najpierw trzeba zarejestrować kartę. Po dodaniu karty, nastąpi pobranie opłaty weryfikacyjnej (10 groszy). Nie jest to jeszcze płatność dla Autora! 

Po zweryfikowaniu karty, opłata weryfikacyjna (10 groszy) zostaje zwrócona na konto Patrona. 

8. Po wykonaniu przelewu weryfikacyjnego (10 gr) i zarejestrowaniu karty kliknij przycisk "wróć do sklepu"


Jeśli proces weryfikacji nie zostanie zakończony poprawnie, przejdź raz jeszcze kroki od 2-5!
9. Teraz przechodzimy do właściwej transakcji, czyli opłacenia progu wsparcia dla wybranego Autora


Jeśli poprawnie uda się zweryfikować kartę płatniczą, pojawi się okno z podsumowaniem subskrypcji.

  • Jeśli chcesz, możesz wesprzeć również Patronite.pl (kwotą 3, 5 lub 9 zł miesięcznie). Jeśli nie chcesz wspierać naszej platformy - kliknij "Nie chcę wspierać" 


Po wybraniu jednej z powyższych opcji, kliknij przycisk Potwierdzam i płacę - co pozwoli opłacić subskrypcję dla Autora!
10. Na adres mailowy, przypisany do profilu Patronite, zostanie wysłane potwierdzenie transakcji.


I już możesz cieszyć się z korzyści, które zapewnia nam bycie Patronem!